پرولاین در بیوگرافی این هفته برای شما یکی از شخصیت های تاثیرگذار در صنعت امنیت فناوری اطلاعات را معرفی خواهد کرد. یوجین کسپرسکی، با سمت CEO در شرکت معروف کسپرسکی، یکی از شخصیت های تاثیرگذار در این حوزه است.

بیوگرافی یوجین کسپرسکی به زبان خودش

سلام!

من، یوجین، در مسکو به همراه همسر و چهار فرزندم مستقر هستم. تفریح اصلی من اسکی است و از هر فرصتی برای اسکی کردن در کوه های آلپ استفاده میکنم. من علاقه زیادی به طبیعت و گردشگری دارم. از ماجراجویی در طبیعت لذت میبرم و بخشی از زمان خود را به عکاسی از طبیعت اختصاص میدهم. همچنین من زمان زیادی را به سفرهای کاری اختصاص میدهم. مردم کشورهای مختلف را دیدار می کنم و بسیاری از سخنرانی های عمومی را می خوانم. زندگی من به مبارزه برای برقراری امنیت در فضای بیکران اینترنت اختصاص یافته است.

بله؛ من یوجین کسپرسکی (Eugene Kaspersky)، مدیرعامل شرکت امنیتی کسپرسکی (Kaspersky) هستم. سه دهه اخیر زندگی من تماما در تکاپو برای گسترش شرکتم و تحقیقات و مبارزه با نرم افزارها و ویروس های مخرب سپری شده است. محصولات شرکت من در تمام جهان عرضه میشود و کاربران اینترنت را از خطرات بسیاری که در کمینشان هست در امان نگاه میدارد.

یوجین کسپرسکی کیست؟

یوجین والنتینوویچ کسپرسکی یکی از معروف ترین کارشناسان امنیت سایبری و کارآفرین موفق روسی است. او بنیانگذار و مدیر اجرایی آزمایشگاه کسپرسکی است. شرکت کسپرسکی بزرگترین فروشنده جهان در بحث محافظت از پایانه های شخصی و راه حل های امنیت سایبری است.

یوجین، در تاریخ 4 اکتبر 1965 در شوروی سابق و یکی از شهرهای جنوبی نووراسیسک متولد شد. او در نزدیکی پایتخت بزرگ شد. پدر او یک مهندس و مادرش یک کلکسیونر اشیا قیمتی بود. به عنوان یک کودک او علاقه زیادی به ریاضیات و فن آوری نشان میداد. او وقت آزاد خود را صرف خواندن کتاب های ریاضی کرد و در سن 14 سالگی موفق شد در رقابت های ریاضی جایگاه خوبی را به دست آورد. هنگامی که او چهارده ساله بود، شروع به حضور در دانشگاه آزاد کرد. مدرسه شبانه روزی Kolmogorov، که توسط دانشگاه مسکو اداره میشد و به آموزش تخصصی ریاضیات اختصاص داشت. او در سال 1987 با همسر اول خود، ناتالیا کسپرسکی در سوسک کوی، ملاقات کرد.

در ادامه با ما همراه باشید.

جهت خرید محصولات کسپرسکی کلیک کنید.

عرضه نرم افزار های اورجینال های ,یوجین ,کسپرسکی ,اختصاص ,طبیعت ,بیوگرافی ,یوجین کسپرسکی ,یکی از ,را به ,زیادی به ,های ریاضیمنبع

آنتی ویروس بیت دیفندر یک انتخاب عالی برای کاربران خانگی

آنتی‌ویروس Kaspersky در یک نگاه

علت محبوبیت ایست (ESET) در ایران

هرآنچه که باید درباره آنتی ویروس avira بدانید

نسخه جدید ESET با ویندوز 7 خداحافظی کرد

با نکات مهم قبل از خرید نرم افزار آنتی ویروس‌ آشنا شوید

در سازمان خود، امنیت را با کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی برقرار کنید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

sarailxs4 casa هیات فوتبال شهرستان بیجار دانلود سریال کره ای اپلیکیشن اندروید هر چی که بخوای خدمات تعمیر ترازوی دیجیتال تخفیف آنالیز فوتبال خرید گوشی طرح اصلی ایران تغذیه ، با ما بهترین باشید.